Továbbtanuláshoz: Felvételi kisokos I - II. Featured

Kedves 12. Évfolyamos Diákjaink! Legújabb FELVÉTELI KISOKOS I.című segédletünkkel a pontszámításban szeretnénk Nektek segítséget nyújtani.  A FELVÉTELI KISOKOS II.  az e-felvételi ügyintézésben segít. Bogarásszátok át lelkiismeretesen! Hosszú, jól oda kell figyelni, de hát c'est la vie. Érdemes jól átolvasni, mintegy checklist-ként használni. Benne vannak a szükséges linkek, hogy ellenőrizni tudjátok, valóban mindenre gondoltatok, vagy esetleg még hiányzik valami. Sok sikert! Ha kérdésetek van, kicsit se habozzatok segítséget kérni, mi ITT VAGYUNK nektek teljes gőzzel segítünk mindenben!!!!  Továbbra is szeretettel várunk, keressetek bennünket kérdéseitekkel. Jó tanulást és jó egészséget kívánunk! A Pályaorientációs munkacsoport tagjai nevében: Prekopné Hriczó Mária tanárnő.

Last modified on Wednesday, 08 February 2023 10:57