• Pedagógia
  • Pályaorientációs tanácsadás
Friday, 04 December 2020 09:31

Pályaorientációs hét - online

Kedves 12. és 11. évfolyamosok! December 4. este 8-ig  ITT regisztáljatok a pályaorientációs hétre. December 7. és 11. között, minden este, 19.00-tól 21.00-ig EBBEN A BEOSZTÁSBAN  találkozhattok különböző egyetemeken, szakokon és munkaterületeken tanuló és dolgozó jezsus öregdiákokkal. Több, mint 120 öregdiákot hívtunk meg, hogy megosszák tapasztalataikat és válaszoljanak a kérdéseitekre. A találkozók online zajlanak, meet-es és zoom-os felületeken. A 12. és 11. évfolyamosoknak kötelező legalább egy beszélgetésbe regisztrálni, és azon részt venni. Ezen felül...

Last modified on Monday, 14 December 2020 14:31
Wednesday, 22 February 2017 14:33

Pályaorientációs tanácsadás

Iskolánkban négy tagú pályaorientációs csoport segíti a fiatalokat: Bukovszki Edit nevelési igazgatóhelyettes, Kajtor Domonkos SJ hivatásgondozó, Prekopné Hriczó Mária tanárnő és Bejczi Tímea iskolapszichológus együttműködésével. Pályaorientációval kapcsolatos kérdésekkel várjuk a szülőket és diákokat is, előre egyeztetett időpontban. Emailben is szívesen válaszolunk a felmerülő kérdésekre, címünk: palyaorientacio@jezsu.hu.

Pályaorientáció

Last modified on Thursday, 17 September 2020 09:30