Pályaorientációs hét - online

Kedves 12. és 11. évfolyamosok! December 4. este 8-ig  ITT regisztáljatok a pályaorientációs hétre. December 7. és 11. között, minden este, 19.00-tól 21.00-ig EBBEN A BEOSZTÁSBAN  találkozhattok különböző egyetemeken, szakokon és munkaterületeken tanuló és dolgozó jezsus öregdiákokkal. Több, mint 120 öregdiákot hívtunk meg, hogy megosszák tapasztalataikat és válaszoljanak a kérdéseitekre. A találkozók online zajlanak, meet-es és zoom-os felületeken. A 12. és 11. évfolyamosoknak kötelező legalább egy beszélgetésbe regisztrálni, és azon részt venni. Ezen felül...

rátok van bízva, hogy még hova regisztráltok még be. Csak bátran! Ha érdekel több terület és valós képet szeretnél kapni, akkor nyugodtan válassz több témát is. Figyelj,ne regisztrálj egy időben több blokkba. Határidő: december 4. péntek este 20 óra! Az eseménysorozat a Nemzeti Tehetség Program NTP TFV_JTMR 2019/20 103028 keretein belül valósul majd meg.

Last modified on Monday, 14 December 2020 14:31