László Emma biológia verseny eredménye

László Emma megyei 1., országos 23. helyezett lett a XXX. Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny Borsod-Abaúj-Zemplén megyei döntőjén, 7. osztályos kategóriában
A versenyt a tavaszi karantén miatt szeptemberben rendezték meg, és a Természetbúvár folyóirat megadott számaiból kellett felkészülni. Ezúttal főleg állatokról tanultak. Emma most 8.a osztályos, orvosi ...

pályára készül. “Nálunk a családban igen erős a tanulás, főleg a temészettudományok és a műszaki dolgok iránti érdeklődés. Nagypapám, Patkó Gyula gépészmérnök, igazi műszaki ember, anyukám pedig fogorvos. A bátyám, Hunor és én a biológiát szeretjük nagyon, Vince öcsém inkább műszaki. Sokat köszönhetek a tanáraimnak is. Régebben Tóthné Szarka Judit tanította a biológiát, most Czagáné Iván Noémi. Az országos versenyre Bobcsákné Berzi Ibolya tanárnő készített fel. Jó dolog, hogy ilyen sok tanártól tanulhatok, mert mindegyikük kicsit másképpen tanít, és az még érdekesebbé teszi a tanulást.Jobban bennem marad a tananyag.”


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jezsu/public_html/gimnazium/templates/wt_edu_pro/html/com_k2/templates/default/item.php on line 249
Last modified on Thursday, 03 December 2020 15:56