Felnőttek közt is dobogón - Jezsus atléták eredményei

2, 4 és 6 helyezések a Nyílt Fedettpályás Verseny és Szuper Ligán – Budapest, BOK Csarnok, február 6-7. Kucsma Kinga (10. S) 60 méteres gátfutásban 2. helyezést, Gál Nikolett (10.S) 6. helyezést ért el. Kinga távolugrásban és 200 méteres futásban az abszolút versenyeken is indult, vagyis felnőttekkel együtt versenyzett, ahol 4 (!) és 12. helyezést ért el. Boldogh Boróka 7. S osztályos..

tanuló a 2006-7-es korcsoportban 60 méteren a 6. helyezést érte el több mint 70 induló közül, és új egyéni rekordjával (8,02 mp) saját korosztályában az országos ranglista 3. helyére került, míg távolugrásban a 11. helyen végzett. Az MVSI sportolói Majkut Gergely edző vezetésével minden nap edzenek, és a szezonban (januártól márciusig) szinte minden hétvégén versenyeken vesznek részt.