Díjnyertes rövidfilm a jövő sulijáról - Bende Dominik és barátai

PUT OFF című rövidfilmjével Bende Dominik 8.a osztályos diákunk második helyezést ért el az acershop.hu “Jövősuli” alkotói pályázatán. A közönség szavazatai alapján kapott második helyezést korosztályában érte el. Filmjét IDE KATTINTVA nézhetjük meg. Dominik két éve kezdett el fotózni, és alig 3 hónappal ezelőtt...

vett az összegyűjtött zsebpénzéből egy stabilizátort. A filmkészítést a YouTube-ról tanulta meg. Elmondta, hogy sikeréhez nagyban hozzájárultak barátai, Újfalussy Zalán 9.a és Turján Gergő 9.c osztályos diákjaink. “Zalánnal dolgoztuk ki a forgatókönyvet, és ő írta meg a film végén elhangzó költői szöveget is.”A harmadik főszereplő Dominik édesanyja, Erdei Emőke, tanító néni. A film sikeréért köszönet a forgatási helyszínt biztosító Bodrogkeresztúri iskolának is!

 

Last modified on Monday, 10 May 2021 14:45