Megyei aranyérem matematikából - Tóth Antónia

Tóth Antónia Mária 6. a osztályos diákunk megyei 1. helyezést ért el matematikából a TUDÁSBAJNOKSÁG tanulmányi versenyen, és tovább jutott az országos fordulóra. További megyei helyezései: irodalom 2., történelem 3., kezdő angol 4., magyar nyelvtan 6. helyezés.  “Első osztály óta minden évben indulok a Bendegúz Tudásakadémia versenyeken.” Antónia a 6. osztályban csatlakozott a JEZSU közösségéhez. “Sokat és jól szeretnék tanulni, egyik célom például a...

felsőfokú angol nyelvvizsga.” Antónia szeret sportolni, műkorcsolyázik, szinkronkorcsolyázik, továbbá zongorázni tanul és érdekli az előadó művészet. Nagyon hálás szüleinek, akik segítettek felkészülni a versenyekre. “Apukám elsősorban matematikából segített felkészülni, megtanít, elmagyaráz dolgokat, amiket nem értek. Anyukám a többi tantárgyban támogatott, például megtanított eredményesebben keresni az Interneten.” 

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia az általános iskola 1-8. osztályos diákjai részére hirdet tanulmányi versenyeket számos tantárgyból. Idén a járvány miatt a verseny minden fordulóját online rendezik meg, egyébként az országos fordulót Szegeden szokták megtartani....

 

Last modified on Wednesday, 12 May 2021 12:45