Négy JEZSU-s az országos bajnok csapatokban - DVTK U12 és U13, labdarúgás

Április 25-én hatalmas fölénnyel szerezték meg a bajnoki címet a DVTK U12-es és U13-as csapatai. Örömmel gratulálunk a csapatoknak, köztük négy JEZSU-s focistának! (U12: Győrfi Levente, Tóth Balázs 6.s, U13: Boda Dániel és Juhász Kristóf 7.s). Elismerésünket és jókívánságainkat küldjük diákjainknak, a csapattársaknak és az edző uraknak! U12: DVTK - SBTC 30-0 (11-0) Gólzáporos...

győzelemmel biztosította be bajnoki címét a DVTK U12-es csapata. Kiser László és Szakál Csaba együttese hazai körülmények között győzte le a Salgótarjáni BTC csapatát, ezzel matematikailag is behozhatatlan előnyt szerzett az Északkeleti csoportban.
U13: DVTK - SBTC 7-0 (6-0)
Továbbra is őrzi vezető helyét az U13-as bajnokságban a DVTK együttese. Az Északkeleti csoportban ebben a szezonban utoljára lépett pályára hazai körülmények között Sipos Gergő csapata, méghozzá a Salgótarján ellen. A pontok sorsa már az első félidőben eldőlt..

Last modified on Tuesday, 25 May 2021 11:01