Judo Magyar Kupa bronzérem - Szekeres Ábel

Szekeres Ábel 7. s osztályos diákunk 3. helyezést ért el a Serdülő Magyar Kupán. Ábel a Harsányi Utánpótlás Nevelő SE Judosa, korosztályánál egy évvel idősebbekkel küzdött május 23-án, Győrben. Ábel elmondta, hogy ...

a versenyek nagyon hiányoznak a felkészüléséhez. Eddig általában évi 10-12 versenyen vett részt, ám a vírus helyzet miatt ebben az évben ez jelentősen lecsökkent. Örül, hogy lehetősége van idősebbek között versenyezni, így 2021-ben már két alkalommal állhatott tatamira, és dobogóra. (Budapesten regionális 1. hely, egy évvel idősebbek között, minden küzdelmét megnyerte. A nyárra 3x1hét edzőtábor van betervezve, és remélhetőleg szeptembertől újra indulnak a versenyek, és sok sikernek örülhetünk még. Gratulálunk sportolónknak és Szekeres Norbert edző úrnak.

Last modified on Wednesday, 26 May 2021 13:06