Ilyen sok még sosem volt! - 11 JEZSU-s diák Magyarország jó tanuló jó sportolója

Briczky Maja, Dudás Jázmin, Fülöp Mihály Márton, Hajdu Áron, Lengyel Csenger, Lupkovics Leona, Németh Luca, Sárközi Zsuzsa, Vargay András Dávid, Vargay Máté Sándor, Vargay Tamás Gábor nyerték el 2020-as pontszámaik alapján a "Magyarország jó tanuló jó sportolója 2020" címet. A JEZSU-ban a sport nevelés nem öncél, hanem a gyermekek...

jellemfejlődését, egészséges, konstruktív életmódjának kialakítását célozza meg. A sportban elért siker semmiben nem különbözik az egyéb területeken elérhető sikerekkel. Kell hozzá tehetség, de az Isten adta talentumokkal jól is kell gazdálkodni, amihez nélkülözhetetlen a szorgalom, a kitartás, a rugalmasság, a szabályok tisztelete, az egyenes jellem és a lelki erősség. A jó tanuló jó sportoló cím már elnevezésében is mutatja, hogy ugyanezeket a jellemvonásokat a tanulásban is erőteljesen alkalmazzák a címre méltó sportolók.

Sportoló neve

Osztály