Nagyon tudnak franciául! - Országos Francia Nyelvi Verseny eredmények

Fedor Ádám 10. c osztályos diákunk 2. helyezést, Vrastyák Balázs 9.a osztályos diákunk 6. helyezést, Girhiny Balázs 9.s 7. helyezést ért el az Országos Francia Nyelvi Versenyen. Az írásbeli fordulót követően kategóriánként a 10 legeredményesebb versenyző kapott meghívást a szóbeli fordulóra. A Nyíregyházi Egyetem...

Eötvös József Gyakorló Iskolája hirdette meg az országos tehetséggondozó tanulmányi versenyt 7-10. osztályos tanulók részére. Az írásbeli forduló legjobbjait, kategóriánként 10 tanulót hívtak be az online szóbeli fordulóra. A tanulók 28 intézményt képviseltek az ország különböző településeiről (Budapest, Debrecen, Dunakeszi, Eger, Gödöllő, Győr, Hódmezővásárhely, Miskolc, Monor, Pannonhalma, Pécs, Nyíregyháza, Sárbogárd, Szeged, Szentes).
Fedor Ádám és Vrastyák Balázs felkészítő tanára Szalóki Csilla. Girhiny Balázs felkészítő tanára Bernáth Judit.

Last modified on Tuesday, 08 June 2021 10:54