Lions Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 3x3 kosárlabda-bajnokság - aranyérem

A BAZ megyei kosárlabda szövetség Lions megyei 3x3 kosárlabda-bajnokságot rendezett az Egyetemi Körcsarnokban, Miskolcon 2021 június 13-án. 45 csapat, 160 versenyző vett részt a rendezvényen.
Több korosztályban is lehetett jelentkezni, ezek közül beneveztünk egy csapattal az Junior U18-os leány korosztályban Miskolci SI - Jezsu néven. Ebben a csapatban volt 5 jezsuitás tanuló is. A csapat tagjai: Balajthi Boglárka, Borbély Blanka, Földi Boglárka, Szemerszki Mária, Vukicevic Mila. 3 mérkőzést játszottunk, amelyből mindegyiket magabiztosan megnyertük és ezzel az első helyen végeztünk a tornán.
Örülök, hogy hosszabb kihagyás után (COVID vírus miatt) újra volt lehetőség versenyezni és ezáltal ráhangolódni a következő szezonra. A lányok helyt álltak és nagyon ügyesek voltak, hiszen az U18-as (Junior Leány) kategóriában első helyezést értünk el. (Vukicevic Milen edző)
U18 Lány:

1. Miskolci SI - Jezsu: (Balajthi Boglárka, Borbély Blanka, Földi Boglárka, Szemerszki Mária, Vukicevic Mila)
2. Miskolci SI Vadmacskák (Pető Réka, Bodrogi Éva, Bata Emese, Balla Sára)
3. HOOPS I DID IT AGAIN (Kápolnai Dorina, Szarvas Lilla, Bilkay Hanna, Molnár Eszter)