Asztalitenisz diákolimpia - Megyei arany, ezüst, bronz

Köllő Ábel I. hely - A kategória, V,VI. korcsoport, Koruzs Dávid II. hely - A kategória, III, IV. korcsoport, Szabados Szabolcs III. hely - B kategória, V, VI. korcsoport. Köllő András tanár úr, felkészítő edző szerint az asztalitenisz diákolimpia megyei döntőn elért JEZSU-s eredmények nagyszerűen alakultak, hiszen az iskolából öt versenyző három érmet ...

szerezett. A két diák, akik nem értek el helyezést, - Molnár-Gál Benedek és Ujfalussy Zalán - szintén nagyon jól játszottak. A verseny Tiszaújvárosban volt 2021.10. 19-én. A tanár úr, aki kollégiumi vezetői munkája mellett végzi az asztalitenisz felkészítést, külön megemlítette, mennyire büszke arra, hogy az 5 versenyzőből 4-en kollégisták. Gratulálunk!

Last modified on Friday, 22 October 2021 10:23