Háromból három - irány a Floorball Országos Diákolimpia Döntő!

Mind a három JEZSU-s fiú floorball csapatunk első helyezettként jutott tovább az országos döntőre a Floorball Diákolimpia Országos Elődöntőn, 2021.12.02-03-4-én, Szigetszentmiklóson. (Képek ITT). III. korcsoport: Spisák Nándor, Fazekas Zsombor, Hajdú-Bornemissza László, Kőrösi Kende, Pipoly Csongor, Tóth Milán (5-6-7. évfolyamosok), IV. korcsoport: Lengyel Csenger, Fülöp Mihály, Jurás Dávid, Madarász Áron, Spisák Nándor, Újj Tamás (7-8. évfolyamosok), V. korcsoport: Mészáros Levente, Kunsági Benedek, Madarász Ádám, Oláh Tamás, Orosz Dominik, Pásztor József (9-10. évfolyamosok). Motiváltan...

küzdve, fegyelmezett és koncentrált játékkal mindhárom fiú csapatunk a torna bajnokaként tért haza. A városi és a megyei döntő eredményei alapján három korosztállyal jutottunk el a versenyre. Az országban 4 elődöntőt rendeztek, amelyen korosztályonként és nemenként az 1. és 2. helyezett csapatok kerültek be a februári országos 8-as döntő mezőnyébe. A tehetséges, JEZSU-s floorballos fiúkat hét éve versenyeztetjük a Diákolimpián. Csapataink eddig egy országos bajnoki, és több érmes helyezést értek el. Felkészítő: Molnár Attila.

Last modified on Monday, 06 December 2021 14:00