Erős a JEZSU futsal - irány az országos elődöntő

Megyei ezüstérmes, a IV. korcsoportos (14-15 éves) fiú futsal csapat. Tagjai: Boda Dániel, Illés Levente, Juhász Kristóf, Karádi Bálint Balázs, Karádi Botond, Madarász Áron Balázs, Pocsai Levente, Fazekas Ádám, Kövesi Ákos, Tamás Barnabás. Ezzel automatikusan jutottak tovább az országos elődőntőbe. Az V.-VI. korcsoportos fiúk (15-18 évesek) a 3. helyen...

végeztek, a csapat tagjai: Agárdi Norbert, Andrik Milán Márk, Dévényi Bertalan János, Hámori Miklós, Kövesi Krisztián, Veréb Áron, Kollár Márton Tamás, Gulybán Csongor, Tüske Márton András. Felkészítő: Kajtor Csaba tanár úr.
A V- VI. korcsoport 2021.november 22-én a Generali Arénában mérkőzött, a IV. korcsoport az 2021. december 10-én, pénteken a JEZSU-ban tartotta a megyei döntőt. Gratulálunk!

Last modified on Wednesday, 15 December 2021 10:34