2022-ben 22 JEZSU-s bajnok született

22 diákunk és testnevelő tanáraink vettek részt az MDSZ ünnepélyes díjátadóján, ahol az Országos Diákolimpia bajnokait köszöntötték. Diákjaink atlétika, mezei futás, Ügyességi Csapatbajnokság svédváltó, távolugrás, 10X200m vegyes váltó csapataink tagjai, illetve egy tanulónk rövidpályás gyorskorcsolyázó egyéni bajnok. A Miskolc Városi Diáksport Szövetség 2022. április 20-án, szerdán, a Polgármesteri Hivatal dísztermében tartotta a 2021/2022-es tanév Országos Diákolimpiai Bajnokainak ünnepélyes díjátadóját. (Minap cikk és képgaléria). Bajnokaink:...

 Lőkös Flóra, Gál Nikolett, Lalik Petra, Kucsma Kinga, Hajdu Áron, Gnándt Gergő, Fazekas Ádám, Kövesi Ákos, Lenkovics Patrik, Kisely Szonja, Ocsenás Mona, Varga Máté, Trajcsik Dalma, Gyarmati János, Hunfalvay Emese, Czinege Brigitta, Spisák Nándor, Herczeg Áron, Kántor Benedek, Kántor Vince, Szojka Milán, Gulyás Márton
Testnevelők: Kajtor Csaba, Virosztekné Szakál Ildikó, Stefánné Hegedűs Zsuzsanna, Molnár Attila

Last modified on Thursday, 21 April 2022 14:34