Görögkatolikus Tudásolimpia

A Görögkatolikus Metropólia Tudásolimpia tanulmányi és tehetséggondozó versenyének JEZSU-s helyezettjei: I. hely Varga Máté (8.b) - történelem, III. hely László Nátán Zolta (8.b) - történelem, II. hely Lukács Imre Márk (9.c) - matematika, III. hely Grajczárik Ádám (10.c) - liturgikus ismeretek. (Fotók ITT). A Nyíregyházi Hittudományi Főiskolán 150 döntőbe jutott diák (1400 versenyzőből)...

mérte össze tudását különböző területeken 2022. május 30-án. A JEZSU görögkatolikus diákjai közül 17-en jutottak be a döntőbe: Jármi Dorottya, Dragos Balázs, Kiss Lukács, Makkai Janka, Tóth Ádám, Turcsányi Vince, László Nátán Zolta, Kádas Boglárka, Ducsai Mátyás, Debreczeni Jusztina, Farkas Hanna, Grajczárik Ádám, Mészáros Katalin, Szabó Csenge, Lukács Imre Márk, Varga Máté, Brunczel Boglárka. Gratulálunk minden diákunknak és tanáraiknak!

 

Last modified on Wednesday, 08 June 2022 09:49