Tényleg jól tudnak angolul! Országos angol versenyen arany és ezüst

Szarka Zille (6a),és Kenyeres Hanna (6c) hozták el a London Bridge angol nyelvi tesztverseny első és második helyezését. Zille megosztott első helyen, Hanna megosztott 2. helyen végzett a kétfordulós vetélkedőn, ahol a döntőben az ország 220 iskolájából 640 hatodikos diák versenyzett. A verseny döntőjét az ELTE Lágymányosi Campusán rendezte meg a TITOK Oktatásszervező BT május 14-én. Felkészítő tanáruk Feketéné Stefáncsik Katalin tanárnő, aki szereti...

bátorítani a legfiatalabbakat is, hogy versenyeken vegyenek részt. "A felkészüléshez szorgalomra, erős elhatározásra, a versenyzéshez magabiztosságra és bátorságra van szükség. A diákok felismerik saját tanulási stílusukat, jó tanulási módszereket alakítanak ki. Érdemes minél korábban rutint szerezni, és elsajátítani azokat a képességeket, amelyek a sikeresebb tanuláshoz szükségesek. " Gratulálunk a bátor versenyzőknek!

Last modified on Wednesday, 08 June 2022 12:18