Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntő 4. helyezés

Országos Diákolimpián 4. helyet ért el a nagyrészt kisgimnazistákból álló 4. korcsoportos leány kosárlabda csapat. A csapat tagjai: Mogyoródi Lili 5a, Ocsenás Emma 5s, Szécsy Panna 6a, Ocsenás Móna 7s, Papp-Durbák Dorottya 7s, Váraljai Viola 7s, Orbán Zsófia 8s, Szojka Lilla 8s, Müller Gerda 9b, Laskó Zselyke 9b, Balázs Laura 9a. Felkészítő tanár: Stefánné Hegedüs Zsuzsanna. Az Összevont Labdajátékok Országos...

Döntőjét 2022. június 02-05. között rendezték meg Miskolcon. A felkészítő tanárnő elégedett az eredménnyel: "Hazai környezet előnyét élvezve, az első két napon a Szent György Sportcsarnokban játszottunk, a helyosztóra az egyetemi csarnokban került sor. Csoportgyőztesként jutottunk tovább, majd két vereséget követően az országos 4. helyet szereztük meg. Ez nagyon jó eredmény, elkeseredésre nem lehet okunk, fiatal csapatunk most erre volt képes!"  Ocsenás Móna bekerült a torna legjobb 5 játékosa, továbbá B.A.Z. megye legjobb lány játékosa díját is megkapta. Gratulálunk!

 

Last modified on Friday, 17 June 2022 10:22