Lalik Petra magyar bajnok! És egy bronzot is hozott!

Lalik Petra 9c osztályos diákunk 2022. június 11-12-én Szekszárdon U18 atlétikai országos bajnokságon vett részt, ahol első nap 400 méteres síkfutásban országos bajnok lett, másnap pedig 400 méter gáton 3. helyezést ért el. Edzője Majkut Gergely.
A DVTK versenyzője 2017óta atletizál, előtte 4 évig szinkronkorcsolyázott. Sportos és támogató családból származik: “A szüleim mindig úgy alakítjàk elfoglaltságaikat, hogy..

az edzések után haza tudjanak hozni, hogy minél hamarabb el tudjam kezdeni a tanulást. Támogatnak céljaim elérésében, ha úgy alakul elkísérnek a versenyekre, szurkolnak. Ha tanulásban elakadok segítenek például a kikérdezésben, feladatok megoldásában. A földrajz és a biológia a két kedvenc tantárgyam.
Hálás vagyok az edzőmnek, hogy a megfelelő edzésekkel segítette felkészülésemet. A szüleimnek, hogy lehetővé tették, hogy sportolhassak, edzésekre járhassak. Nővérem jégkorongozik szintén a DVTK-nál.”