Világbajnoki arany, ezüst, bronz - JEZSU-s sportolók brillíroztak Lisszabonban

Kántor Benedek 6.a osztályos diákunk  egyéniben világbajnoki címet szerzett az U13-as korosztályban, valamint csapatban, az U15-ös korcsoportban, Tory Katalinnal (Balu SE)  még egy ezüstöt is begyűjtött. Az U15-ös korcsoportba "felnevezve" a korcsoport legifjabbikaként, Herczeg Áron (7.a) világbajnoki bronzéremmel tért haza. Kántor Vince (6.a ) az U13-ban egyéni 5.helyezést ért el. A JEZSU-s sportolók szeptember 22-25. között a Lisszabonban megrendezett laser run (lézerlövészetes futás) világbajnokságon nagyszerűen szerepeltek. Gratulálunk a Miskolci Sportiskola színeit képviselő sportolóknak és edzőiknek! 
Illyés Miklós, a Miskolci Sportiskola ügyvezetője szeptember 29-én, csütörtökön személyesen is gratulált a szép sikereket elért fiataloknak és edzőiknek, Hunyadi Leventének és Zámbori Zoltánnak.
KÉP: Illyés Miklós (jobbról), Zámbori Zoltán, Herczeg Áron, Kántor Benedek, Kántor Vince és Hunyadi Levente a Miskolci Sportiskola székházában. (Fotó: Kamarás Péter)
Last modified on Friday, 30 September 2022 12:40