Várallyay Vivien második helyezése a MIVÍZ fotópályázatán

Várallyay Vivien 11.a osztályos tanulónkat ismerjük, semmi jó és nemes célú dologból nem szokott kimaradni, legyen az honismeret, történelem, vagy most fotózás.  Vivien második helyezést ért el fotójával a MIVÍZ fotópályázatán. Vivien saját bevallása szerint “csak úgy” beküldte a képet, és örömteli meglepetéssel értesült az elismerésről. A díjnyertes pályamű IDE kattintva megtekinthető. Címe: Egy cseppen múló egészség.

 

"A MIVÍZ vízközmű szolgáltatással kapcsolatos szemléletformálás a MIVÍZ Kft. szolgáltatási területén" című kampány keretében hirdetett fotópályázatot 14 éven felüli amatőr fotósoknak. A pályázat címe: "A MIVIZ-ünk, a mi kincsünk." A bíráló bizottság a fotópályázat jelmondatához legjobban kapcsolódó képeket választotta ki.
"A pályázók a beküldött képekkel felhívják a figyelmet arra, hogy mi miskolciak, méltán lehetünk büszkék az egészséges, kristálytiszta ivóvizünkre."
Az első három helyezett részesült díjazásban.
Gratulálunk!

Last modified on Thursday, 17 November 2022 13:13