Rookie leány floorballosaink két aranyat hoztak!

Két aranyérmes lány floorball csapattal büszkélkedhetünk ezután: a Floorball diákolimpia megyei döntőn az V. korcsoport veretlenül nyerte meg a versenyt, a VI. korcsoport a gólaránnyal győzedelmeskedett. Mindez annak ellenére, hogy a csapatok első alkalommal indultak floorball versenyen, van köztük olyan diák is, akinek ez az első valaha szerzett sport érme, sőt, felkészítő tanáruk, Lipusz Emma tanárnőnek is ez az első versenye, mióta nagy örömünkre a JEZSU tanári karához csatlakozott. A versenyt 2022. november 16-án rendezték meg Miskolcon, az Egyetemi Körcsarnokban. A két csapat tagjai:

 Mindkét csapat megy az országosra!

V. korcsoport:
Boldogh Boróka Erzsébet 9.S
Csikász Panni 9.S
Jánosi Zengő 9.C
Lalik Petra 10.C
Szalay Borka Sára 10.S
Szücs Emese 9.C

VI. korcsoport:
Berecz Annamária 11.B
Betlej Lili 11.B
Garad Helka Sára 11.B
Fedor Dorka 11.B
Krajnyák Zsófia 11.B
Felkészítő tanár: Lipusz Emma

Last modified on Thursday, 17 November 2022 14:45