Veretlenül lett megyei bajnok a JEZSU futsal csapata

Veretlenül szerezte meg a megyei bajnoki aranyérmet a JEZSU IV. korcsoportos futsal csapata. Csapattagok: Agárdy Norbert, Dévényi Bertalan János, Fenesi Péter Balázs, Hámori Miklós, Kollár Márton Tamás, Kövesi Krisztián, Madarász Áron Balázs, Mészáros Márk, Tüske Márton András, Veréb Áron. Felkészítőjük: Kajtor Csaba tanár úr értékelése: "Összeségében nagyon kreatív, képzett játékosok alkotják a csapatott, akik a közeljövőben akkor érhetnek el igazán nagy eredményt, ha nem csak az előre játékban, hanem a védekezésben is csapatként tudnak funkcionálni!" A 6 csapatos döntőben...

 két 3-as csoport lett kialakítva. A csoportmérkőzésen az Encs és Diósgyőri Gimnázium együttesével találkoztunk. Az Encsi csapat ellen magabiztos 7:0-s sikert arattak a fiúk a Diósgyőri Gimnázium ellen 3:3-as döntetlen után büntetőkkel nyertek 3:1 arányban. A keresztmérkőzésen a Herman gimnázium focistáitól bizonyultak jobbnak 6:2 arányban. Végül a bajnoki címért újra a Diósgyőri gimnáziummal mérkőztek meg, a döntőben 5:3-ra nyert a JEZSU csapata. Így reszt vehetnek az országos elődöntőn. Gratulálok a fiúknak, ügyesek voltak!” 2022. november 22-én rendezték meg a VI. korcsoportos futsal megyei döntőt a Szent György Sportcsarnokban.

Last modified on Thursday, 24 November 2022 14:22