Négy floorballos csapatunk megy az országos diákolimpiai döntőre!

Három fiúcsapat és egy leány floorball csapat jutott be az országos diákolimpia döntőjébe. Az V. korcsoportos lányok  II. helyezést értek el. Csapattagok: Boldogh Boróka Erzsébet 9.S, Csikász Panni 9.S, Jánosi Zengő 9.C, Lalik Petra 10.C, Szalay Borka Sára 10.S, Szücs Emese 9.C (Felkészítő: Lipusz Emma). A III. korcsoportos fiúk I. helyezéssel jutottak tovább! Csapattagok: Pipoly Csongor, Csilek János, Fazekas Zsombor, Hajdú-Bornemissza László, Kovács Krisztián, Kőrösi Kende. Az V. korcsoportos fiúk II. helyezést értek el. Csapattagok: Lengyel Csenger, Bartos Gellért, Kunsági Benedek, Madarász Áron, Nagy Pongrác, Újj Tamás. A VI. korcsoportos fiúk II. helyezést értek el. Csapattagok: Mészáros Levente, Girhiny Balázs, Lengyel Csenger, Madarász Ádám, Oláh Tamás, Orosz Dominik. (Felkészítő: Molnár Attila).

A Floorball diákolimpia országos elődöntőket december 9-én és 14-én rendezték meg Egerben a Hunyadi Mátyás Általános Iskolában. A VI. korcsoportos lány csapat éppen csak lecsúszott a dobogóról, de mivel ez volt első floorball versenyük, felkészítőjük, Lipusz Emma tanárnő szerint remek eredmény a 4. hely. A VI. korcsoportos lány csapat tagjai:
Berecz Annamária 11.B
Betlej Lili 11.B
Garad Helka Sára 11.B
Fedor Dorka 11.B
Krajnyák Zsófia 11.B
Felkészítő tanár: Lipusz Emma

Last modified on Tuesday, 20 December 2022 11:01