B33 Kosárlabda Diákolimpia Régiós Döntő első helyezés!

Továbbjutott a "Jezsuita 1" az országos diákolimpiára! A lányok a „B” ( 9-12. évfolyam; 2003-2008) korcsoportos B33 KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA Régiós Döntőjében értek el fényes győzelmet. A "Jezsuita 1" tagjai: Vukicevic Mila 12/s, Földi Boglárka 12/s, Kádas Boglárka 9/s és Barabás Zsófia 10/s. A Régiós Döntőt Miskolcon rendezték meg (2023.02.22.), ahol a "Jezsuita 1" csapat az első helyezést  (5 meccs, 5 győzelem, 0 vereség) eredménnyel érte el és jutott tovább az országos döntőbe.

"A lányok nagyon komolyan vették a küzdelmet az első perctől kezdve, amit magabiztosságuk is tükrözött. Ez alapján mind az 5 meccset fölényesen megnyerték. Megbízható játékot produkáltak, ami egyfajta önbizalmat is ad az országos döntőre, ahol az ország legjobb 12 csapata fog részt venni. Szeretnénk ott is minél jobb eredményt elérni és éremmel hazajönni." Felkészítő edző: Vukicevic Milen