Dobogós sakkozóink - megyei diákolimpia

Turcsányi Vince, Ónodi Dávid, Tóth Gréta 1. helyezést, Boldogh Benedek 2. helyezést, Gáthi Donát, Kovács-Csizmadia Márton, Olajos Orsolya 3. helyezést értek el a megyei sakk diákolimpián. A III-IV. és a V-VI korcsoportos fiú csapatok megyei 3. helyezést értek el. Az első helyezettek tovább jutottalk az országos döntőbe. Kovács Apollón mesterjelölt...

oktatja készségfejlesztő órán az 5-6. évfolyamosokat, és sakk szakkörön az iskola sakkozóit. Elmondta, hogy Ribényi Soma 12. évfolyamos sakkozó a megyei csapatversenyen 100%-os teljesítményével emelkedett ki. Eredmények: Egyéni: Megyei élő pontos versenyzők: (Berente február 11) II. kcsp fiú 1. helyezés Turcsányi Vince
III. kcsp. fiú 3. helyezés Gáthi Donát

Megyei amatőr versenyzők: (Szerencs, február 18)
II. kcsp. fiú 1. helyezés Ónodi Dávid
III. kcsp lány 1. helyezés Tóth Gréta
IV kcsp fiú 3. helyezés Kovács-Csizmadia Márton
V. kcsp. fiú 2. helyezés Boldogh Benedek

Csapat:
Megyei: (Edelény február 4.)
III-IV. kcsp. fiú 3. helyezés
Csapattagok: Turcsányi Vince, Gáthi Donát, Ónodi Dávid, Boldogh Domonkos, Kovács- Csizmadia Márton (városi 2. helyezéssel jutottak tovább)
V-VI. kcsp. megyei 3. helyezés
Csapattagok: Ribényi Soma, Kocsis Gergő, Boldogh Benedek, Berindza Norman

Városi egyéni (Miskolc jan. 26.)
II. kcsp. fiú 1. helyezett Ónodi Dávid
III. kcsp lány 1. Tóth Gréta, 2. Olajos Orsolya
IV. kcsp fiú 2. Kovács-Csizmadia Márton, 3. Boldogh Domonkos