Sárkány Egon és Tóth Bernadett ismét az élen – Latin tánc

Sárkány Egon 8. A és Tóth Bernadett 9. B osztályos tanulóink ismét szép sporteredményeket értek el. 2017. 03. 04-én, a Baja I. Súgó Kupán Junior II. C. Latin kategóriában kilenc párosból elsők lettek. 2017. 03. 18-án, az idei év első nagy megmérettetésén a Kelet-Magyarországi Területi Bajnokságon pedig, nyolc páros közül elhozták a Területi Bajnoki címet. Mindkét első hely azért is szép eredmény, mert a tavalyi évben még D kategóriásak voltak, (ahol 10 versenyből 10 x állhattak fel a dobogó legfelső fokára), így az idei osztályváltás nehezebb kihívások elé állítja őket. Mindketten nagy elszántsággal és szabadidejük hasznos eltöltésével készülnek minden versenyükre. Reméljük a heti 8-10 óra edzés, különórák, meghozzák a várt eredményeket és tovább folytatódik ez a sikersorozat.

Last modified on Monday, 03 April 2017 14:23