• Pedagógia
  • Tehetséggondozás
  • Iskolai rangsor
  • 45. helyezés a HVG középiskolai rangsorban (2018/19)

Iskolánk az összesített 45. helyezést, az egyházi gimnáziumok között a 6. helyet érte el a HVG rangsorban. A régió 2. legeredményesebb iskolája. Az országos rangsorban a történelem érettségi eredmény szerint a 10. a rangsorban. Köszönet és hála a pedagógusainknak, munkatársainknak, a szülőknek, diákjainknak a nagyszerű közös munkáért! Iskolánk rangsorbeli helyzéseit és az előző éveket bemutató TÁBLÁZAT ITT megtekinthető. A táblázatból jól látható a rangsor módszertana is, illetve annak változásai.
Szívből gratulálunk a helyezett miskolci középiskoláknak, pedagógusaiknak, munkatársaiknak, a szülőknek és a diákoknak: Herman Ottó Gimnázium - az országban a 12. helyezett, a vidéki intézmények között a 3., a Dunán innen a legeredményesebb. Földes Ferenc Gimnázium - 59.,  Avasi Gimnázium - 94.

 

Last modified on Thursday, 17 October 2019 14:28