• Pedagógia
  • Tehetséggondozás
  • Tanulásmódszertan
  • LÁMPALÁZCSILLAPÍTÓ műhely - meghívó ingyenes képzésre

LÁMPALÁZCSILLAPÍTÓ műhely - meghívó ingyenes képzésre

Hogyan segíthetjük az izgulós diákot, hogy ki tudja magából hozni a maximumot, és ne bénítsa le a lámpaláz egy felelet vagy vizsga előtt? Ingyenes képzés tanároknak, szülőknek 2021. november 25-én 16:00 - 17:30ig a JEZSU-ban. Izga/lom/talanítás, avagy hogyan szabaduljunk meg a lámpaláztól? műhelymunka tanároknak, szülőknek. Részletekért IDE KATTINTS. A képzés során Barkó Judit AntiIZGULIN módszerét ismerjük meg. A műhelyt vezeti:...
 Löveiné Árva Melinda tanárnő, kommunikációs mentor. Az ingyenes képzés az Ignáci Pedagógiai Műhely támogatásával valósul meg.  Szeretettel várunk minden érdeklődőt! Belépés a főportán keresztül. Kérjük vendégeinket, hogy az aktuális járványügyi eljárásrendet vegyék figyelembe.
Last modified on Monday, 22 November 2021 14:37