• Pedagógia
  • Tehetséggondozás
  • Tanulásmódszertan
  • Burn out and Stress Prevention: Strategies and Skills for Teachers – MEGHÍVÓ disszeminációs műhelymunkára

Burn out and Stress Prevention: Strategies and Skills for Teachers – MEGHÍVÓ disszeminációs műhelymunkára

Angol nyelvű disszeminációs műhelymunka a stresszkezelésről. Szeretettel várjuk tanár kollégáinkat! Téma: A Satisfying School Experience: Strategies and Skills for Teachers – Burn out and Stress Prevention. Időpont: 2022. február 22. 15.00 - 16.00. Előadó: Csizmarik Irén angol nyelv és irodalom szakos tanár Helyszín: Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium, Kollégium és Óvoda, Pázmány Péter épület, 312-es terem. "A mai felgyorsult világ felfokozott tempója miatt, amikor...

még inkább fennáll a veszélye a személyiség torzulásának, rendkívül fontosnak tartom számunkra, pedagógusokra nézve, hogy személyes, pszichés jóllétünkre (well-being) is fokozottan odafigyeljünk. A műhelyen bemutatott módszerek segíthetnek a stressz kezelésében, a kiégés megelőzésében, valamint abban, hogyan teremthetünk valódi egyensúlyt a személyes életünk és a hivatásunk között."

Last modified on Monday, 21 February 2022 13:32